Przejdź do treści
2024-02-23

Granty dla studentów SGH MBA for Startups

Sebastian Kulczyk we współpracy z EY Polska oraz Pracuj Ventures ponownie zasilił fundusz grantowy, dla uczestników trzeciej już edycji studiów online MBA for Startups. Siedem osób, które przedstawi najciekawszy pomysł na biznes, może liczyć na 20 000 PLN, czyli ponad połowę czesnego.

 

2021-06-30

Rekrutacja za 0 zł

Zrezygnowaliśmy z pobierania opłat rekrutacyjnych. Kandydaci mogą upewnić się, że udział w MBA for Startups jest tym, czego potrzebują dla siebie i rozwoju swojego biznesu, bez dodatkowych kosztów.

2021-06-22

SGH ponownie najlepszą uczelnią ekonomiczą

Badania na światowym poziomie i aktywny udział w globalnym naukowym networkingu, doskonała kadra, wysoki poziom dydaktyki i umiędzynarodowienia, współpraca z biznesem, troska o realizację społecznej misji uczelni, zapewnienie dobrych perspektyw zatrudnienia absolwentów – tego oczekują od uczelni jej studenci i absolwenci, a także jej partnerzy i otoczenie społeczno-gospodarcze.

2021-06-17

Sergriusz Sawin o tym jak wykorzystać współpracę z korporacjami do własnego rozwoju

Sergiusz Sawin - doświadczony przedsiębiorca, mentor w programach akceleracyjnych dla startupów oraz współtwórca studia startupowego The Heart w webinarze o tym, jak młode firmy, w szczególności technologiczne, mogą wykorzystać współpracę z korporacjami do własnego rozwoju. Dużo praktycznych wskazówek i lata doświadczenia.