Przejdź do treści

Aktualności

2024-02-23

Granty dla studentów SGH MBA for Startups

 

Studia MBA for Startups to pierwsze studia MBA w Polsce współtworzone przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz InCredibles Sebastiana Kulczyka - program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców. Wyjątkowa formuła projektu oparta jest na połączeniu wiedzy akademickiej i know-how praktyków biznesu z całego świata oraz platformy networkingowej InCredibles.

Trzecia edycja MBA for Startups rozpoczyna zajęcia 23 marca 2024. Dzięki partnerstwu Sebastiana Kulczyka, EY Polska oraz Pracuj Ventures studenci będą mieli możliwość skorzystania z dofinansowania czesnego. Fundusz grantowy to 150 tys. zł dla 7 osób, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny i dodatkowo w skrótowej formie przedstawią najciekawszy i najbardziej innowacyjny pomysł biznesowy. Finaliści wskazani przez Radę Programu Grantowego otrzymają jednorazowe wsparcie w postaci ponad 50 proc. dofinansowania studiów. Aplikacje kwalifikujące do otrzymania grantu można składać od 21.01 do 01.03.2024 r.

 

https://www.youtube.com/watch?v=K33WV2pukYI

 

"Fundusz grantowy to wsparcie dla tych, którzy studiując chcą dynamicznie rozwijać swoje autorskie projekty biznesowe. Z myślą o nich tworzymy bezpieczne środowisko do testowania modeli biznesowych, weryfikacji kompetencji menadżerskich oraz rozwijania relacji z międzynarodową siecią naszych mentorów i inwestorów."– podkreśla Sebastian Kulczyk.

Szkoła Główna Handlowa nie pobiera opłaty rejestracyjnej, a czesne w wysokości 37 800 PLN może być opłacane w kilkunastu ratach. To unikalna okazja dla ambitnych przedsiębiorców, chcących zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania własnym biznesem.

Partnerami merytorycznymi kursów są m.in. EY Academy of Business, Google for Startups, Kancelaria DZP, Inovo vc, The Heart czy Singularity University.

W trakcie dwuletnich studiów uczestnicy biorą udział w ponad 600 godz. zajęć. Spotkania prowadzone są w języku polskim oraz angielskim, a kandydaci muszą mieć ukończone co najmniej studia licencjackie i posiadać nie mniej niż trzy lata doświadczenia zawodowego. Dodatkową zaletą studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jest możliwość nawiązywania cennych relacji biznesowych zarówno z wykładowcami, jak i wśród uczestników zajęć.

Online MBA for Startups są pełnoprawnym, honorowanym na całym świecie programem MBA, a SGH posiada akredytację AMBA (Association of MBAs), która potwierdza najwyższą, zgodną z międzynarodowymi standardami jakość kształcenia programów MBA. Tylko 2 proc. wszystkich uczelni na świecie prowadzących studia MBA posiada tę prestiżową akredytację.

Po dodatkowe informacje oraz zgłoszenia do trzeciej edycji studiów Online SGH MBA for Startups zapraszamy na stronę https://mbaforstartups.pl/aplikuj-teraz

 

Regulamin programu grantowego

 

Kontakt:

biuromba@sgh.waw.pl

press@kulczykinvestments.com

academyofbusiness@pl.ey.com