Przejdź do treści
pon., 06/28/2021 - 11:31

Szukamy różnorodności, inspiracji, kontaktów

MBA for Startups da szeroką wiedzę z zarządzania, finansów, ale też np. jak stworzyć i rozwinąć model biznesowy, jak rozmawiać z inwestorami. Uczestnicy będą się uczyć nie tylko od wykładowców, ale także będą mogli wymieniać się doświadczeniami z innymi studentami przedsiębiorcami, być inspirowani przez mentorów, którzy sami prowadzą już kolejne udane przedsięwzięcia. I będą także w trakcie całych studiów pracować nad własnymi pomysłami.

czw., 05/20/2021 - 07:20

Szukamy kandydatów, którzy noszą w plecaku buławę Elona Muska

Wsłuchujemy się w głosy młodych przedsiębiorców. Staramy się wspólnie identyfikować obszary nowych dla nich kompetencji, które muszą przyswoić jeśli chcą skutecznie konkurować na globalnym rynku. Wierzymy, że solidny komponent teoretyczny w połączeniu z autorskim, “szytym na miarę” mentoringiem może dać wyjątkową wartość edukacyjną”.

wt., 05/18/2021 - 11:30

SGH i Kulczyk Investments uruchamiają online MBA dla startupów

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie podpisała z Kulczyk Investments porozumienie na organizację pierwszych w Polsce studiów online MBA tworzonych specjalnie dla startupów oraz młodych przedsiębiorców. Wyjątkowa formuła projektu oparta będzie na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka i platformą networkingową.