30 czerwca 2021

Rekrutacja za 0 zł

Zrezygnowaliśmy z pobierania opłat rekrutacyjnych. Kandydaci mogą upewnić się, że udział w MBA for Startups jest tym, czego potrzebują dla siebie i rozwoju swojego biznesu, bez dodatkowych kosztów.

22 czerwca 2021

SGH ponownie najlepszą uczelnią ekonomiczą

Badania na światowym poziomie i aktywny udział w globalnym naukowym networkingu, doskonała kadra, wysoki poziom dydaktyki i umiędzynarodowienia, współpraca z biznesem, troska o realizację społecznej misji uczelni, zapewnienie dobrych perspektyw zatrudnienia absolwentów – tego oczekują od uczelni jej studenci i absolwenci, a także jej partnerzy i otoczenie społeczno-gospodarcze.

17 czerwca 2021

Sergriusz Sawin o tym jak wykorzystać współpracę z korporacjami do własnego rozwoju

Sergiusz Sawin - doświadczony przedsiębiorca, mentor w programach akceleracyjnych dla startupów oraz współtwórca studia startupowego The Heart w webinarze o tym, jak młode firmy, w szczególności technologiczne, mogą wykorzystać współpracę z korporacjami do własnego rozwoju. Dużo praktycznych wskazówek i lata doświadczenia.

28 czerwca 2021

Szukamy różnorodności, inspiracji, kontaktów

MBA for Startups da szeroką wiedzę z zarządzania, finansów, ale też np. jak stworzyć i rozwinąć model biznesowy, jak rozmawiać z inwestorami. Uczestnicy będą się uczyć nie tylko od wykładowców, ale także będą mogli wymieniać się doświadczeniami z innymi studentami przedsiębiorcami, być inspirowani przez mentorów, którzy sami prowadzą już kolejne udane przedsięwzięcia. I będą także w trakcie całych studiów pracować nad własnymi pomysłami.

20 maja 2021

Szukamy kandydatów, którzy noszą w plecaku buławę Elona Muska

Wsłuchujemy się w głosy młodych przedsiębiorców. Staramy się wspólnie identyfikować obszary nowych dla nich kompetencji, które muszą przyswoić jeśli chcą skutecznie konkurować na globalnym rynku. Wierzymy, że solidny komponent teoretyczny w połączeniu z autorskim, “szytym na miarę” mentoringiem może dać wyjątkową wartość edukacyjną”.

18 maja 2021

SGH i Kulczyk Investments uruchamiają online MBA dla startupów

KSzkoła Główna Handlowa w Warszawie podpisała z Kulczyk Investments porozumienie na organizację pierwszych w Polsce studiów online MBA tworzonych specjalnie dla startupów oraz młodych przedsiębiorców. Wyjątkowa formuła projektu oparta będzie na połączeniu najwyższej klasy wiedzy akademickiej z programem mentorskim InCredibles Sebastiana Kulczyka i platformą networkingową.